Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - więcej... Akceptuję, nie pokazuj więcej.

DOSTAWY

Na terenie kraju dostarczenie towaru następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS.
Koszt transportu GLS na terenie Polski zależy od sposobu płatności oraz wagi przesyłki.

Kurierem GLS realizujemy przesyłki pobraniowe do 5000 zł.

Transport na terenie Unii Europejskiej

Przesyłki do pozostałych krajów Unii Europejskiej obsługujemy kurierem firmy DPD.
Koszt transportu różnią się w zależności od kraju przeznaczenia które ustalamy telefonicznie lub mailowo.

Dostawa przesyłki jest realizowana zwykle do trzech dni roboczych. Odbierając towar nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.

W przypadku przesyłek kurierskich warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej PROTOKOŁU SZKODY

O braku dostępności towaru poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo.

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy uzależniony jest o momentu zamówienia oraz formy płatności:

POBRANIE

  • • Zamówienia złożone do godziny 12.00 od poniedziałku do piątku, realizowane są przeważnie tego samego dnia pod warunkiem dostępności towaru w magazynie lokalnym.
  • • Zamówienia złożone po godzinie 12.00 realizowane są przeważnie następnego dnia roboczego lub w przypadku towaru niedostępnego w magazynie lokalnym do 2-4 dni roboczych.
  • • Zamówienia realizowane są wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku.

W przypadku braku, opóźnienia lub problemów z realizacją zamówienia zamawiający zostanie powiadomiony o zmianie terminu dostawy.

PRZELEW

W przypadku płatności przelewem, zamówienie realizowane jest podobnie jak pobraniowe lecz po udokumentowaniu wpłynięcia pieniędzy na konto.

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę